Mes saugome lankytojų privatumą internetinėje erdvėje. Individualiai identifikuojama informacija apie lankytoją nebus perduodama jokiai trečiajai šaliai, prieš tai negavus lankytojo sutikimo arba to nepareikalavus atitinkamoms  teisinėms ar valstybinėms institucijoms.

 

Atsiskaitymas ir pinigų grąžinimas

Atsiskaitoma bankiniu pavedimu arba per Paysera sistemą, prisijungiant prie pasirinkto lietuvos banko el. bankininkystės sistemos.  Pinigų grąžinimas vykdomas per 14 dienų nuo prašymo pateikimo datos. Visiems grąžinimams atskaičiuojamas bankų pavedimo mokestis, kuris priklauso nuo banko.

Remarketingo duomenų rinkimas

Šiame puslapyje veikia Google Remarketingas, kuris renka elementarią informaciją apie vartotoją. Mūsų reklama rodoma skirtinguose puslapiuose naudojant Google bei trečiujų šalių paslaugas.

Renkami asmeniniai duomenys

Mes nerenkame informacijos apie vartotojus (tokios kaip vardas, el. pašto adresas, IP adresas, įmonės pavadinimas), išskyrus tuos atvejus, kai sąmoningai  ir žinodamas vartotojas šiuos duomenis, pateikia pats. Kiekvienos registracijos metu mes gauname tokius lankytojo įvedamus duomenis kaip:  vardas, el. pašto adresas, telefonas  ir naršyklės atmintį saugantys sausainėliai. Ši informacija yra naudojama teikti geresnes informavimo paslaugas vartotojams , siunčiant jiems vaizdo bei tekstinę informaciją ir mokymus, bei informacijos neperduodant tretiesiems asmenims ir instancijoms. Vartotojų asmeniniai duomenys bus naudojami tik su CitiBoi ir jų partneriais susijusiais produktais bei procesais informacijai teikti ir pasiekti  lankytojus.

Asmeninių duomenų panaudojimas

Vartotojų asmeniniai duomenys bus naudojami tik su Paslauga susijusiais produktais ir procesais. Lankytojų duomenys yra užfiksuojami ir atskleidžiami tik su pažeidimu susijusiais atvejais ir tik atitinkamiems valstybės pareigūnams arba institucijoms. Kompanija nesidalins informacija apie vartotojus su reklamos užsakovais. Kita informacija apie vartotoją yra pateikiama tik jam pačiam su tuo sutikus arba to pareikalavus atitinkamoms valstybės institucijoms, su teismo nuosprendžiu arba prokuroro suteiktu kratos orderiu.
Kiti pranešimai ir pasiūlymai gali būti pateikiami vartotojui su tuo sutikus ir neviršijant jo privatumo, kaip tai nuodyta Lietuvos Respublikos įstatyme.

Privatumo politikos keitimas

www.citiboi.lt bet kada gali pakeisti savo privatumo politiką. Apie tai iš anksto pranešusi savo tinklalapyje. Vartotojams rekomenduojama reguliariai domėtis privatumo politika.

Elektroninių šiukšlių politika

Mes garantuojame savo klientams, kurie naudojasi  paslauga, kad jų elektroninio pašto adresai nebus naudojami el. pašto šiūkšlių (SPAM’o) siuntimui. Be to pateikė savo duomenis vartotojai iš www.citiboi.lt  negaus laiškų:

. su negaliojančiomis arba suklastotomis elektroninių laiškų antraštėmis;
. su negaliojančiais arba nesančiais simbolinių adresų srities (domenų) pavadinimais;
. klaidinančia siuntimo vietos ar siuntimo kelio informacija;
. kitais klaidinančio adresavimo būdais;
. talpinančių klaidinančią arba melagingą informaciją Temos eilutėje;
. teikiančių klaidinantį arba melagingą turinį elektroniniame laiške;
. pažeidžiančių paslaugos sąlygas ir taisykles.